Newsletter

PARTNER HANDLOWY LYONESS

www.lyoness.pl

Firany i zasłony w sypialni

Wersja do wydruku

Przeciętnie przesypiamy jedną trzecią swojego życia. Wypoczęci i wyspani, mamy więcej energii i jesteśmy zdrowsi. Relaksowi i regeneracji sił sprzyja pięknie urządzona sypialnia, w której czujemy się komfortowo.

 

Studio dekoracji Anwo pomoże stworzyć idealną sypialnię. Z naszej bogatej oferty wybierzemy odpowiednie produkty, np. poduszki dekoracyjne czy narzuty na łóżko. Kolorowa, gładka lub wzorzysta, dopasowana do wystroju pościel jest także ważnym elementem dekoracyjnym. Anwo specjalnie dla Państwa uszyje pościel z materiałów najlepszego gatunku.

 

Wiemy, jak ogromne znaczenie mają firany i zasłony do sypialni. Wystrój okna jest istotny nie tylko ze względu na estetykę, ale i komfort związany z regulowaniem natężenia światła. Osobom lubiącym wyciemnione sypialnie oferujemy modne i eleganckie zasłony typu blackout. Z kolei tym, którzy rankiem preferują ciepłe, rozproszone światło, polecamy rolety rzymskie ? nowoczesne i lekkie jak firany do sypialni. Interesującą propozycją są także żaluzje typu Wenus ? zapewnią one intymność i skutecznie wyciemnią wnętrze.

Komplet AN-174

Komplet zasłon z tkaniny wzorzystej typu "len" uszytych na listwie dekoringowej i firanki typu "spagetti" z wszytą taśmą marszczącą.

Istnieje mozliwość zakupu samych zasłon.

Roleta rzymska UNO

Możliwość uszycia z dowolnej tkaniny firankowej lub zasłonowej. Roleta UNO zamocowana na mechaniźmie sterowana łańcuszkiem pozwala na zamontowanie jej do ściany, do sufitu lub do ramy okiennej. Tak skonstruowany mechanizm pozwala na regulowanie wysokości rolety stosownie do wymagań.

Roleta rzymska DUO

Roleta rzymska podwójna spełniająca rolę zarówno zasłonki jak i firanki zamocowana na jednym mechaniźmie. Roleta sterowana jest łańcuszkiem, taki mechanizm powoduje że każda z części rolety  rolety działa zależnie od siebie, tzn obniżając jedną część podnosimy drugą. Tak skonstruowany mechanizm pozwala na dopasowanie zaciemnienia pomieszczenia stosownie do potrzeb.

Firanka sznurkowa AN - 205

Firanka sznurkowa tęczowa górą wykończona ozdobną listwą. Wyszukane zestawienie kolorów, które delikatnie rozjaśniają się do środka umożliwi Państwu łatwiejsze dopasowanie firanek do wystroju wnętrza, zapewni im unikatowy wygląd. Wysokość firanki można samodzielnie dopasować obcinając ją nożyczkami.

Firanka żakardowa AN-180

Firanka żakardowa z doszytymi sznurkami.

Komplet turkusowy

Komplet zasłon uszytych na dekoringach z roletą rzymską.

Zasłony w modnym kolorze turkusu przeplatane tkaniną firanową w kolorze szarym uszyte zostały na dekoringach,które ułatwiają przesuwanie zasłon.

Roleta rzymska wykonana z siatkowej tkaniny firanowej może zastępować tradycyjną firankę. Taki zestaw znajdzie swoje zastosowanie zarówno w jadalni, jak i sypialni.

Komplet czerń + biel

Nowoczesny komplet w kolorze czerni i bieli to zestawienie firany i zasłony z roletą rzymską. Dekoracyjna firana podpięta na jedną stronę chwostem uszyta została na szerokiej taśmie marszczącej, podobnie jak zasłona, która dla zachowania kontrastu podpięta jest na drugą stronę karnisza. Roleta rzymska z doszytm lambrekinem dodaje całości elegancji i nowoczesności. Taki zestaw doskonale nadaje się do salonu, czy tez sypialni.

Zasłona z panelami krem-czerń

Nowoczesny komplet składający się z jednej lub dwóch zasłon i trzech dekoracyjnych paneli, każdy uszyty w innej formie.

Bardzo elegancka zasłona uszyta na podszewce z ociepliną w modnych kolorach znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni jak i salonie.

Trzy panele i dla odmiany każdy inny: pierwszy uszyty w kontafałdy, drugi z doszytymi zakładkami, a trzeci z fantazyjnie doszytą ramką.