Newsletter

PARTNER HANDLOWY LYONESS

www.lyoness.pl

Salon - firany i zasłony

Wersja do wydruku

Salon to wyjątkowe miejsce, w którym domownicy często się spotykają i przyjmują gości. Dlatego warto dokładnie przemyśleć każdy element wystroju wnętrza. By ułatwić Państwu to zadanie, stworzyliśmy bogatą ofertę, obejmującą firany i zasłony do salonu.

Niezależnie od tego, czy preferują Państwo nowoczesny styl, czy też skłaniają się ku bardziej tradycyjnym formom, nasze zasłony i firanki do salonu sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom.  

Proponujemy Państwu delikatne i gładkie firany, idealne do nowoczesnych wnętrz, a także bardziej tradycyjne, zdobne w wysmakowane hafty lub koronki. Dla osób, które szukają ciekawej alternatywy wobec tradycyjnej firany do salonu, mamy inspirowane kulturą Dalekiego Wschodu „makarony”, czyli firany sznurkowe w niezwykle atrakcyjnych kolorach.

Wśród proponowanych przez nas zasłon znajdą Państwo zarówno te, które doskonale zaciemnią salon, jak i takie, które pełnią głównie dekoracyjną funkcję. Posiadamy zasłony wzorzyste, które idealnie komponują się z subtelnym, gładkim woalem firany. Z kolei ciężkie, błyszczące zasłony z kreszowanej tafty dodadzą oryginalności eleganckiemu salonowi w klasycznym stylu. Ofertę uzupełnia szeroki wybór rolet i żaluzji.  

Roleta rzymska UNO

Możliwość uszycia z dowolnej tkaniny firankowej lub zasłonowej. Roleta UNO zamocowana na mechaniźmie sterowana łańcuszkiem pozwala na zamontowanie jej do ściany, do sufitu lub do ramy okiennej. Tak skonstruowany mechanizm pozwala na regulowanie wysokości rolety stosownie do wymagań.

Komplet AN-210

Komplet zasłon z takfty kreszowanej i firanka z woalu haftowanego, całość górą wykończona zmarszczonym grzybkiem.

Komplet AN-159

Zasłona z tkaniy wzorzystej z podpięciem oraz firana z woalu gładkiego z fantazyjnie wszytą taśmą marszczącą i obszyta lamówką.

Nowoczesny komplet

Nowoczesny komplet zasłon z firaną. Zasłony uszyte na szerokiej taśmie sprawiającej wrażenie zasłon na dekoringach, natomiast firana z wszytą taśmą marszczącą typu smok.

Komplet brąz-pomarańcz

Komplet dwóch zasłon  w ciągle modnym połączeniu brązu z pomarańczem. Zasłony podpięte chwostami w kolorze pomarańczu w teatrzyk, uszyte zostały z tkaniny zasłonowej z doszytymi mankietami z tkaniny firanowo-zasłonowej. Firana z batystu uszyta na listwie marszczącej z tkaniny zasłonowej.

Komplet srebrny

Zasłony z szarej tkaniny dekoracyjnej w srebrne wzory, które nadają elegancji i klasy pomieszczeniom. Zasłony uszyte z fantazyjnym grzybkiem i podpięte w teatrzyk. Firana z batystu uszyta na listwie z tkaniny zasłonowej na taśmie marszczącej typu smok.

Komplet czerń + biel

Nowoczesny komplet w kolorze czerni i bieli to zestawienie firany i zasłony z roletą rzymską. Dekoracyjna firana podpięta na jedną stronę chwostem uszyta została na szerokiej taśmie marszczącej, podobnie jak zasłona, która dla zachowania kontrastu podpięta jest na drugą stronę karnisza. Roleta rzymska z doszytm lambrekinem dodaje całości elegancji i nowoczesności. Taki zestaw doskonale nadaje się do salonu, czy tez sypialni.

Zasłona z panelami krem-czerń

Nowoczesny komplet składający się z jednej lub dwóch zasłon i trzech dekoracyjnych paneli, każdy uszyty w innej formie.

Bardzo elegancka zasłona uszyta na podszewce z ociepliną w modnych kolorach znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni jak i salonie.

Trzy panele i dla odmiany każdy inny: pierwszy uszyty w kontafałdy, drugi z doszytymi zakładkami, a trzeci z fantazyjnie doszytą ramką.