Newsletter

PARTNER HANDLOWY LYONESS

www.lyoness.pl

Firany w kuchni

Wersja do wydruku

Kuchnia to miejsce codziennej krzątaniny. Zwyczajne czynności mogą stać się o wiele przyjemniejsze, jeśli w atrakcyjny sposób zaaranżujemy wnętrze kuchni. Studio dekoracji Anwo pomoże Państwu sprawić, że kuchnia stanie się wyjątkowym miejscem, w którym chętnie będą Państwo spędzać czas.

 

Osobom ceniącym klasyczne rozwiązania możemy polecić firany do kuchni z woalu gładkiego, które zyskają na atrakcyjności dzięki wykończeniu dołu gipiurą. Kompozycję uzupełnią eleganckie zasłony do kuchni – żakardowe bądź satynowe.

 

Klientom szukającym bardziej awangardowych aranżacji polecamy np. fantazyjny szal z kolorowej organtyny, obszyty lamówką z ozdobnymi trójkątami z kreszowanej tafty, lub okienną dekorację w formie obszytego lamówką lambrekinu z drukowanej satyny, a do tego szal z organtyny w kolorze odpowiednio dobranym do całości. Nieco egzotyki wprowadzi do kuchni firanka sznurkowa, wykończona u góry podcinaną, dekoracyjną arabeską.

Ofertę do kuchni uzupełnia szeroki wybór obrusów.

Firana z woalu -- AN-219

Firana z woalu, z wyhaftowanymi kółeczkami, obszyta lamówką w kolorze kółeczek. Oryginalny kształt nadaje jej fantazyjnie wszyta taśma.

Firana AN-213

Firana z organtyny w ozdobne kwadraty uszyta na jednej taśmie z firaną z woalu gładkiego w kolorze kwadratów.

Dekoracja okienna AN-126

Dekoracyjny szal wykonany z kolorowej organtyny obszytej lamówką zakończony ozdobnymi trójkątami uszytymi z tafty kreszowanej.

Dekoracja okienna AN-134

Fantazyjnie podkrojony lambrekin z satyny ozdobiony szalem z organtyny obszytej lamówką w kolorze dopasowanym do całości.

Dekoracja okienna AN-160

Trzyczęściowa dekoracja okienna składająca się z panela i trójkąta usztywnionego i wykonanego z tkaniny zasłonowej, wszystko ozdobione szalem z organtyny kreszowanej obszytej lamówką dostosowaną kolorystycznie do całości.

Firana teatrzyk z doszytą gipiurą

Firana z wolau kremowego w formie teatrzyku z lambrekinem woda. Wewnętrzne strony firany oraz dół lambrekinu obszyte są gipiurą dobraną kolorystycznie do woalu. Dla uzupełnienia całości podpięcia do firany zostały zrobione z tej samej gipiury.

Firana AN-176

Firanka dekoracyjne z lamrekinem i krótką zasłonką. Firana uszyta z woalu gładkiego obszyta lamówką, podpięta szarfą w teatrzyk. Lamrekin i zasłona z klamrą uszyta z organtyny haftowanej, całość obszyta lamówką.

Obrus ANK078

Polecamy obrusy z kolekcji SUMMER. Obrusy uszyte z najwyższej jakości tkaniny w modnych oraz ciepłych wzorach i kolorach. Obrusy dostępne są w wielu rozmiarach, szyjemy je także na zamówienie pod określony rozmiar.

Obrus plamoodporny ANK070

Plamoodporny obrus z szeroką ramką doskonale nadaje się do domu jak i do restauracji. Obrus o składzie 60% bawełny i 40% poliestru oraz gramaturze 240g/m2.

Obrus może być uszyty w różnym zestawieniu kolorystycznym, np. ramka zieleń a środek brąz, mamy do wyboru 7 kolorów.